W sobotni czas dn.11.09.2021r. na boisku szkolnym przy Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Pszczynie odbył się już XIV Rodzinny Piknik Starowiejski „Rodzinnie i Wesoło”.

Nie zabrakło atrakcji, a wśród nich: występów dzieci przedszkolnych oraz uczniów, konkursów, jak również relaksu na świeżym powietrzu,
w tym zabaw na dmuchanych zjeżdżalniach czy zawodów sportowych.

Przewidziano liczne atrakcyjne nagrody, np. przelot helikopterem.

Powodzeniem cieszyły się pyszne ciasta, kawa, herbata, grillowana kiełbasa i oczywiście grochówka z kuchni polowej, a dochód ze sprzedaży przekazano na Radę Rodziców przy Zespole Szkolno–Przedszkolnym w Pszczynie.

Głównym celem była integracja społeczności lokalnej.

Również podczas słonecznej zabawy nie zapomniano także o zbiórce pieniężnej do puszek na rzecz Filipka Cholewy zmagającego się z chorobą SMA1.

Dzięki wspaniałej organizacji Zarządu Osiedla Stara Wieś i Kępa, Rady Rodziców, Dyrekcji, nauczycielom, pracownikom oraz uczniom Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pszczynie uczestnicy Pikniku Starowiejskiego miło spędzili chwile w radosnych i pogodnych nastrojach.

Galeria zdjęć