Szanowni Rodzice!

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3 w Pszczynie serdecznie zaprasza rodziców uczniów klas ósmych oraz rodziców uczniów klas trzecich gimnazjum na spotkanie, które odbędzie się 18 marca 2019 r. (poniedziałek) o godz. 17.30 w auli naszej szkoły.

Spotkanie dotyczyć będzie rekrutacji do szkół ponadpodstawowych/ ponadgimnazjalnych oraz zapoznania się z aktualną ofertą edukacyjną tych szkół. Przedstawione zostaną aktualne zmiany w szkołach oraz rozwiązania dotyczące przyjęcia podwójnej liczby uczniów.

Na spotkaniu obecni będą: Naczelnik Wydziału Oświaty p. Krystyna Świerkot- Żmij, Dyrekcja oraz przedstawiciele następujących szkół:

I Liceum Ogólnokształcącego im. Bolesława Chrobrego w Pszczynie

III Liceum Ogólnokształcącego w Pszczynie

Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 im. gen. Józefa Bema w Pszczynie

Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie

Serdecznie zapraszamy!!!