Szanowni Państwo,
poniżej przedstawiam Państwu listę najważniejszych spraw omawianych na zebraniu ogólnym w dniu 19 września 2019 roku:
1. Przedstawienie Kalendarza Roku Szkolnego 2018-2019 (na stronie www)
2. Informacja o egzaminach gimnazjalnych i ósmoklasisty (terminy na stronie www)
3. Pomoc psychologiczno-pedagogiczna (logopedia, rewalidacja itp.)
4. Organizacja zajęć dodatkowych w szkole na stronie www.
5. Zamykanie szkoły.
6. Tablica informacyjna dla rodziców (naprzeciw sklepiku szkolnego)
7. Komunia III klasa w 3 niedzielę maja. (z pominięciem roku 2019)
8. Obiady szkolne- zasady odpisywania obiadów- do 9 rano prosimy zgłąszać odpisy)
9. Strój szkolny- odpowiednia długość spodenek, niewydekoltowane koszulki, zasłonięte brzuchy, ramiona, zakaz makijażu.
10. Telefony komórkowe- zakaz używania telefonów komórkowych na terenie szkoły
11. Zajęcia pozalekcyjne w szkole- FLET!!! Pn 14:30-15:30 (zajęcia organizacyjne 24.09.2018)
12. WOLONTARIAT w szkole- adopcja na odległość, WOŚP, Góra grosza, Szlachetna paczka, hospicjum Ojca Pio, Budujemy studnie
13. Prośba o pogadanki z dziećmi na temat bezpieczeństwa na drodze z uwagi na prowadzone remonty oraz na temat porwań dzieci.
14. Informacja o ważnych dokumentach szkoły: statut WSO itp.- strona internetowa szkoły
15. Prośba o dyscyplinowane małych uczniów by nie zaczepiali starszych.
16. Prośba o pomoc w realizacji miejsca wypoczynku dla uczniów- skrzynki drewniane.
17. Prośba o dobry przepływ informacji i współpracę ze szkołą. Prośba o rozmowę z wychowawcą, pedagogiem i dyrektorem. O wspólne rozwiązywanie problemów. Prośba o współpracę w procesie wychowania dziecka.
18. Szkolne wyjazdy kulturalne.

Łączę pozdrowienia
Joanna Rozmus-Cader