Od początku grudnia w naszej szkole, mogliśmy poczuć świąteczny nastrój.

Czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia należy do najpiękniejszych w roku,
dlatego szkoła emanowała świątecznymi ozdobami.

Tradycją szkoły są również coroczne spotkania opłatkowe oraz przedstawienia jasełkowe,
dlatego wszyscy mogliśmy spotkać się ponownie i zaprezentować zgromadzonym gościom talenty naszych dzieci.
W tym roku do stajenki przybyły postacie z bajek, aby powitać nowonarodzone  dziecię.
Występ przeplatany był kolędami oraz pastorałkami, które wytworzyły niepowtarzalny nastrój.
Tym razem na scenie pojawiły się dzieci z klas drugich, które wprowadziły w cudowną atmosferę świąt Bożego Narodzenia grono pedagogiczne naszej szkoły, uczniów, pracowników,
a także rodziców i zaproszonych gości: księdza proboszcza, podopiecznych Ośrodka Matka Boża Różańcowa, seniorów naszego osiedla oraz przedstawicieli władz lokalnych.
Całości dopełniła piękna dekoracja, która przeniosła nas do stajenki w Betlejem.

Zapraszamy do galerii zdjęć.