PLAN ZEBRAŃ Z RODZICAMI NA ROK SZKOLNY 2022/2023

– Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie –

14.09.2022 r. – zebranie ogólne rodziców z Dyrektorem Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i spotkanie z wychowawcą w klasach

15.12.2022 r. – Jasełka szkolne i spotkanie z wychowawcą w klasach (informacja o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi na koniec I półrocza roku szkolnego 2022/2023)

12.01.2023 r. – Spotkanie z wychowawcą w klasach (podsumowanie I półrocza roku szkolnego 2022/2023)

30.03.2023 r. – Kiermasz Wielkanocny i spotkanie z wychowawcą w klasach

18.05.2023 r. – Spotkanie z wychowawcą w klasach (informacja o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi na koniec roku szkolnego 2022/2023)

PLAN KONSULTACJI NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Lp.

Imię i Nazwisko Dzień

Godzina od-do

1 Adamowska Elżbieta wtorek 07:00 – 08:00
2 Blacha Adela piątek 14:30 – 15:30
3 Böhm Beata wtorek 07:00 – 08:00
4 Karcz Krzysztof poniedziałek 14:25 – 15:25
5 Chroszcz Weronika poniedziałek 07:00 – 08:00
6 Danielczyk Jadwiga wtorek 15:15-16:15
7 Gąsiorczyk Paulina środa 07:00 – 08:00
8 Janas-Twardzik Edyta środa 07:00 – 08:00
9 Jurczyga Lucyna czwartek 07:00 – 08:00
10 Kamińska Danuta wtorek 14:30 – 15:30
11 Kowalska Ewa czwartek 14:30 – 15:30
12 Kozłowska-Karcz Iwona środa 07:30 – 08:00
13 Krawczyk Beata piątek 07:00 – 08:00
14 Kristof Anita czwartek 14:30 – 15:30
15 Kubica Maria środa 07:10 – 07:40
16 Kubica-Pękała Katarzyna wtorek 14:40 – 15:40
17 Kudła Monika poniedziałek 07:00 – 08:00
18 Majstrzyk Adrian środa 14:30 – 15:30
19 Ochman Dawid środa 14:30 – 15:30
20 Pastuszka Agnieszka
21 Pietryja Joanna wtorek 07:00 – 08:00
22 Rogalska Małgorzata piątek 07:00 – 08:00
23 Rozmus Katarzyna piątek 07:00 – 08:00
24 Równicka-Durajczyk Iwona

poniedziałek

07:00 – 08:00
25 Skirtun Dominika środa 06:45 – 07:45
26 Smołka Aleksandra poniedziałek 07:00 – 08;00
27 Sobczak Justyna środa 14:30 – 15:30
28 Soloch-Kwaśny Barbara poniedziałek 14:30 – 15:30
29 Stalmach Małgorzata
30 Suchanek Grzegorz czwartek 14:30 -15:30
31 Szewczuk Magdalena wtorek 07:00 – 08:00
32 Szymczak Izabela piątek 07:00 – 08:00
33 Szymura Martyna środa 07:00 – 08:00
34 Śliwka Aleksandra środa 14:30 – 15:30
35 Zyśk Dominika
36 Żołnierczyk Katarzyna piątek 07:00 – 08:00