Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny zagościł już w naszej szkole. Tradycyjnie, jak co roku byliśmy grzeczni więc 6 grudnia zawitał do nas Mikołaj! :). Już sam dźwięk dzwoneczka Elfa Marcina wywoływał u uczniów ogromną radość, a wizyta szczególnego gościa z piernikowymi prezentami tylko ją potęgowała:).  Piosenki, piękne wierszyki towarzyszyły Mikołajowi cały dzień, a nam wszystkim udzielał się radosny nastrój z zapachem wypieków i popcornu w tle.

Dziękujemy Radzie Rodziców za przesłanie Mikołajowi potrzebnych funduszy na zakup słodkich upominków dla wszystkich uczniów :).  Radzie Samorządu Uczniowskiego oraz opiekunom dziękujemy za zorganizowanie wyjątkowej ekipy Mikołajowej :), a nauczycielom oraz całej społeczności uczniowskiej za stworzenie klimatu m.in. za sprawą mikołajkowych strojów :).

Do zobaczenia za rok!