Karnawał to wyjątkowy czas pełen zabawy, muzyki i wesołego nastroju. W taki czas wpisał się bal przebierańców uczniów klas I – III naszej szkoły. Był to dzień niezwykły, wyczekiwany przez dzieci od dawna. Podczas balu dzieci miały możliwość bawić się przy najlepszych tanecznych hitach pod okiem tancerek, które uczyły dzieci prostych układów tanecznych. Chętni mogli skorzystać z atrakcji takich, jak malowanie twarzy, czy zaplatanie kolorowych warkoczyków. Były konkursy z nagrodami i wspólne zabawy oraz słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców naszej szkoły. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, a niektóre dzieci trudno było rozpoznać spod fantastycznych masek!  Kolorowe stroje dzieci wprost zapierały dech!

Dziękujemy dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów balowych.

Zapraszamy Wszystkich do galerii…