1 czerwca w naszej szkole tradycyjnie odbyły się huczne obchody święta, obchodzonego przez naszych uczniów oraz młode duchem grono pedagogiczne.

Wszystkie klasy wzięły udział w krzyżówce terenowej. Emocje sięgały zenitu!

Zadaniem dzieci było odnalezienie dziesięciu miejsc, gdzie znajdowali się nauczyciele, a następnie odpowiedzenia na wylosowane pytania. Każdy nauczyciel prowadził quiz z jednej określonej kategorii, np. język polski, matematyka czy biologia. Za prawidłowe rozwiązania wszystkich zadań drużyna (3-5 os.) otrzymywała literę, niezbędną do utworzenia hasła. Komplet dziesięciu liter pozwalał na jego odczytanie oraz zgłoszenie się po upominek.

Organizatorzy zadbali również o podniebienia naszych podopiecznych, organizując stoiska z watą cukrową i popcornem. Nasze panie kucharki zaś przygotowały niespodziankę: zamiast “zwykłego” obiadu zaserwowały burgery.

W tym samym czasie w auli dla chętnych uczniów odbywało się malowanie twarzy i rąk oraz zabawy z balonami. To jednak nie wszystko. Ku uciesze najmłodszych, około godziny 11:00 odwiedziła nas grupa strażaków z OSP Piasek, która po prezentacji wozu strażackiego, dała pokaz piany i możliwości armatki wodnej.

Dziękujemy Organizatorom oraz dyrekcji, pozostałym zaangażowanym nauczycielom i obsłudze za stworzenie wyjątkowej atmosfery i wywołanie wielu uśmiechów.

Galeria zdjęć