W pierwszy dzień wiosny w naszej szkole odbył się szkolny konkurs ,,Mam Talent”, który przyniósł wiele emocji i niezapomnianych występów.
Aula zamieniła się w arenę artystycznych popisów, a uczniowie zaprezentowali swoje niezwykłe talenty.
Na scenie pojawiło się wiele różnorodnych występów – od tanecznych popisów, przez wokalne interpretacje, aż po gimnastyczne pokazy. Każdy uczestnik dał z siebie wszystko, prezentując nie tylko swoje umiejętności, ale także ogromną determinację i pasję do tego, co robi.
Po zakończeniu wszystkich występów, jury miało niezwykle trudne zadanie wyboru zwycięzcy. Każdy uczestnik zasłużył na uznanie za swoje wysiłki i zaangażowanie.
Ostatecznie jury dla klas I-III przyznało dwa pierwsze miejsca dla:
Amelii Kroczek oraz Nikoli Srogoń,
natomiast II miejsce zajęła:
Zuzanna Hennek.
Przyznano także wyróżnienia dla:
Natalii Szwedo, Marleny Kozłowskiej, Liliany Maroszek, Zuzanny Blaut oraz Aleksandry Skaźnik.
Konkurs „Mam Talent” nie tylko dostarczył nam wspaniałych artystycznych przeżyć,
ale również pokazał, jak wiele niezwykłych talentów kryje się wśród uczniów naszej szkoły.
Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród,
a Was drodzy uczniowie zapraszamy do kolejnej edycji za rok!
Weronika Chroszcz i Martyna Szymura