4 listopada 2019 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste pasowanie na ucznia klas pierwszych.

To był wyjątkowy dzień :).

Uroczystość miała charakter podniosły i świąteczny dla wszystkich, którzy wzięli w niej udział, a zwłaszcza dla naszych pierwszoklasistów.

W tym dniu uczniowie klasy 1a i 1b przedstawili program artystyczny i zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie i wokalne wcielając się w rolę owoców „Jedz zdrowo i kolorowo”.  Dzieci złożyły uroczyste ślubowanie oraz zostały pasowane na uczniów przez panią dyrektor. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Na koniec zabrał głos pan burmistrz i wręczył już pełnoprawnym członkom społeczności uczniowskiej drobny upominek.

Nie zabrakło również wspólnego słodkiego poczęstunku w miłej i radosnej atmosferze.