11 kwietnia 2018 odbyła się w naszej szkole kolejna edycja konkursu THE BIG CHALLENGE.

W tym roku, wśród 642 864 uczniów z całej Europy, w szranki stanęło 95 uczniów naszej szkoły.  Kilkoro z nich osiągnęło bardzo dobre wyniki. Każdy uczestnik konkursu otrzyma drobny upominek oraz certyfikat, a zwycięzcy w swoich poziomach językowych dodatkowe nagrody. Zaświadczenie The Big Challenge to dokument, który potwierdza aktualny poziom językowy ucznia i może być przydatny w dokumentacji szkolnych osiągnięć.

Najlepsze wyniki w poszczególnych poziomach konkursu osiągnęli:

Poziom 1
Karol ŁODZIŃSKI 5b
Kacper KASZOK 5a
Antonina ŁAWIK 5a

Poziom 2
Maciej KŁYSIEWICZ 6a
Martyna MACHOŃ 6a
Krzysztof JEŻEWSKI 6a

Poziom 3
Joshua HOARE 2CG
Inga MAREKWIA 2BG
Igor WALECKI 7b

Poziom 4
Hanna LOSKA 3DG
Patryk RYŚ 3AG
Dawid GŁĄB 3BG

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu i zapraszamy na kolejną edycję.