Warsztaty Wielkanocne „Puchaty Kurczaczek”

Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych uczniowie klas I – III wzięli udział w kolejnych warsztatach kreatywnych pt. “Puchaty kurczaczek”.

Wychowankowie tym razem mieli przyjemność wykonania kurczaczka z włóczki.

Praca małych artystów polegała na wykonaniu dwóch pomponów różnej wielkości, wycięciu z filcu dziubka i grzebyka oraz przyklejeniu oczek do mniejszego pompona. Z gotowymi elementami podchodzili do pani, która sklejała poszczególne elementy i doklejała jeszcze piórka.
Na koniec każde dziecko przywiązywało kurczaczkowi kokardkę.

Warsztatom towarzyszył  wesoły  i świąteczny nastrój. Dzieci pracowały z wielkim zaangażowaniem, co przyczyniło się do przepięknego efektu końcowego. Puchate kurczaczki przybliżyły wszystkim nastrój nadchodzących  świąt.

Serdecznie zapraszam wszystkich do obejrzenia wielkanocnych kurczaczków, które z pewnością znajdą się w koszyczku wielkanocnym lub pojawią się na niejednym stole jako wiosenna dekoracja  🙂

Galeria zdjęć