Drogi Darczyńco,

w SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy – wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę.
Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina, wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Pani Monika i Zosia czekały na nas od samego rana. Pani Monika, gdy zobaczyła, że wracamy się do samochodu po kolejne paczki, była w szoku. Sama przyznała, że spodziewała się trzech, może czterech paczek, ale nie dwudziestu pięciu! W międzyczasie, Zosia dojrzała różowy karton, od razu domyślając się, że to dla niej. Rodzina bardzo ucieszyła się z nowych garnków. Stare i zużyte kołdry od razu wyrzuci, bo w ich małym mieszkanku nie ma miejsca – wszystkie paczki zajęły ponad pół pokoju! Zosi uśmiech nie schodził z buzi po tym, jak zobaczyła zabawkę – na pewno umili jej niejeden pochmurny dzień.

Co chce przekazać wolontariusz?

Jeszcze raz bardzo dziękuję za współpracę i mądrą pomoc dla rodziny. Wszystkie spotkania u rodziny były dla mnie niesamowitym przeżyciem, a ostatnie, dzięki Państwu, największym. Cieszę się, że wspólnymi siłami udało się nam czynić najprawdziwsze dobro. Życzę całej szkole i wszystkim zaangażowanym w przygotowanie paczki wesołych, spokojnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych oraz szczęścia w nadchodzącym nowym roku oraz wspaniałych ludzi wokół! Mam nadzieję, że spotkamy się wszyscy w kolejnej edycji Projektu.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Pani Monika chciałaby bardzo podziękować za ogromną paczkę. Nie spodziewała się, że ktoś chciałby zrobić jej tak wspaniały prezent. Życzy wszystkim przygotowującym paczkę wesołych i pogodnych Świąt.