Galeria zdjęć- kliknij tutaj

W poniedziałek  10 kwietnia 2017 w naszej szkole królowała Matematyka. Jak zwykle szukaliśmy Mistrza Tabliczki Mnożenia , a na lekcjach matematyki tym razem  przeprowadziliśmy konkurs  Mistrz Sudoku. Wszyscy głowili się bardzo, a  wysiłek się opłacił, bo wielu uczniów rozwiązało łamigłówkę poprawnie.

W trakcie przerw czekała na uczniów niespodzianka. Szkołę odwiedziła Królowa Nauk Matematyka! Razem ze swoimi asystentami  zadawała uczniom zagadki matematyczne, a za poprawne odpowiedzi nagradzała cukierkami. Poziom zainteresowania konkursem był odwrotnie proporcjonalny do zapasu cukierków, co bardzo ucieszyło organizatorów. Ale na tym nie koniec. Na specjalnych planszach umieszczonych na korytarzu, dla każdej klasy oddzielnie, przygotowano zadania  i łamigłówki. Wszystkie klasy  ochoczo ruszyły do rozwiązywania zadań, ale najbardziej wyrwali okazali się czwartoklasiści. Gratulujemy!

Ogłoszenie szczegółowych wyników w trakcie obchodów Dnia Ziemi 24 kwietnia 2017.