OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY 15-21 października 2018 r.

Hasło przewodnie: “BĄDŹ ARCHITEKTEM SWOJEGO SZCZĘŚCIA”

Szkoła od kilku lat uczestniczy w organizacji Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. W tym roku zapraszamy klasy 6 na zajęcia z doradcami zawodowymi z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Zajęcia pt. “Rozwiń skrzydła” odbędą się w środę 17.10.18 r. – klasa 6b na 2 lekcji, klasa 6a na 3 lekcji.

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery zapraszamy klasy VII, VIII oraz III gimnazjum do udziału w konkursie na logo Szkolnego Klubu Wolontariatu – prace można wykonać w postaci grafik, ręcznie lub komputerowo. Ważne, aby kojarzyły się z wolontariatem. Praca która zwycięży zostanie znakiem graficznym naszego szkolnego klubu. Zachęcamy do udziału!!!

Staramy się również o zorganizowanie wycieczek do zakładów pracy – szczegóły wkrótce.