We wtorek 23.10.2018 w Ćwiklicach odbyły się zawody w sztafetowych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym i rejonowym.

W zawodach brały udział szkoły z powiatu pszczyńskiego i cieszyńskiego. Byli to uczniowie ze szkół z Cieszyna, Wisły, Istebnej, Góry, Suszca, Pawłowic, Pogwizdowa, Kobióra, Goczałkowic, Miedźnej, Strumienia, SP18 z Pszczyny, SP2 z Pszczyny oraz uczniowie z naszej szkoły.

Biegi odbywały się w trudnych warunkach atmosferycznych. Było bardzo zimno i wiał silny wiatr, jednak nie przeszkodziło to naszym wspaniałym sportowcom zająć 1 miejsce w powiecie zarówno w kategorii dziewcząt rocznik 2006-2007 oraz chłopców z rocznika 2003-2005.

Skład drużyny dziewcząt: Hania Gazda, Emilka Kwaśny, Madzia Przeor, Ania Jureczko, Zuzia Machulec, Amelka Nowak i Zosia Przemyk

Skład drużyny chłopców: Marcin Rosinski, Jacek Witala, Kamil Czernecki, Kuba Sokołowski, Joshua Hoare, Kamil Miłoś i Patryk Benek

W zawodach rejonowych dziewczynki zajęły 2 miejsce ustępując tylko dziewczynkom z Cieszyna, które reprezentować będą nasz rejon na zawodach wojewódzkich w Rudzie Śląskiej.

Gratulujemy sukcesu naszym uczniom i dziękujemy za wspaniały bieg i walkę do końca. BRAWO!!!

Galeria zdjęć