Sukcesy naszych nauczycieli oraz uczniów

Nauczyciel Dawid Ochman

Polski Związek Brydża Sportowego z siedzibą w Warszawie postanowił po raz pierwszy sprawdzić efektywność pracy trenerów i instruktorów z dziećmi.

Stworzony został odpowiedni system przeliczeniowy, w którym brana była ilość dzieci grających w brydża, osiągane przez nie wyniki, udział w turniejach itp.

Dawid Ochman, w rankingu prawie 40-tu instruktorów w całej Polsce, w roku szkolnym 2021/22, zajął I miejsce.

Uczeń Mateusz Kita

W sobotę, 1 października na warszawskim AWF-ie odbył się Finał “Lekkoatletycznych Nadziei Olimpijskich 2022”. Wśród finalistów “Nadziei Olimpijskich” znalazł się Mateusz Kita – zawodnik MKS Iskra Pszczyna.

Mateusz Kita rywalizował w biegu na 300m oraz w skoku w dal. Mateusz Kita razem z Jakubem Prządką reprezentowali także województwo w sztafecie 8x200m MIX, w której wywalczyli złoty medal. Mateusz indywidualnie uplasował się na 3 pozycji w biegu na 300m oraz w dwuboju 300m + skok w dal również zajął 3 miejsce.