Drodzy Rodzice!

Nasza szkoła, od kilku lat, aktywnie włącza się w akcję „Szlachetna paczka”. Niestety w tym roku nie udało nam się pozyskać żadnej rodziny z bazy rodzin. Dlatego postanowiliśmy zorganizować „Szkolną Świąteczną Paczkę” – zebranymi artykułami obdarujemy Rodziny w potrzebie, które zamieszkują tereny obwodowo należące do naszej szkoły.

Uprzejmie prosimy o pomoc i wsparcie tej akcji.

Aby usprawnić przebieg akcji i odpowiedzieć jak najszerzej na potrzeby Rodzin postanowiliśmy podzielić pomiędzy oddziały klasowe zapotrzebowanie, tak aby każda klasa przyniosła produkty określonej kategorii (po 5 sztuk danego produktu na jedną klasę).

Oddziały gimnazjalne:

Klasa 3A – mydło/ żel myjący

Klasa 3B – pasta do zębów

Klasa 3C – płyn do mycia naczyń

Klasa 3D – środki czyszczące

Klasa 3E – herbata czarna

Klasy IV – VIII:

Klasa 4a – warzywa w puszkach

Klasa 4b – olej, oliwa

Klasa 5a – cukier

Klasa 5b – mąka

Klasa 5c – dżemy

Klasa 6a – konserwy mięsne

Klasa 6b – konserwy rybne

Klasa 7a – makaron

Klasa 7b – ryż

Klasa 8a – herbata owocowa

Klasa 8b – kasza

Klasy I – III:

Klasa 1a i 1b – słodycze

Klasa 2a i 2b – bakalie

Klasa 3a – szczoteczki do zębów

PONADTO prosimy, aby w miarę możliwości, pomóc zaopatrzyć wybrane przez nas Rodziny w pościel (160x 200 cm), ręczniki oraz proszek do prania. Jeżeli chcę Państwo podarować inne artykuły niż te zamieszczone na liście prosimy o kontakt z opiekunami akcji.

Zbiórka potrzebnych artykułów trwa do 14 grudnia włącznie. Artykuły prosimy składać w gabinecie pedagoga (sala 21).

Opiekunowie akcji: Magdalena Ciszewska, Aneta Lisiecka, Anna Moric, Aleksandra Śliwka.

Za okazaną pomoc dziękujemy!