Z okazji zbliżających się świąt Wielkanocnych uczniowie klas I – III wzięli udział w kolejnych warsztatach kreatywnych pt. “Wielkanocne jajko”.

Wychowankowie po raz kolejny mieli do czynienia z  techniką decoupage. Tym razem mieli przyjemność dekorowania tym sposobem styropianowego jajka. Każdy uczeń ponownie wcielił się
w rolę małego artysty, rozwijając i pobudzając jednocześnie swoją wyobraźnię i kreatywność.

Praca małych artystów polegała na naniesieniu świątecznych elementów dekoracyjnych na styropianowe jajko i pomalowaniu farbami akrylowymi.

Warsztatom towarzyszył  wesoły  i świąteczny nastrój. Dzieci pracowały z wielkim zaangażowaniem, co przyczyniło się do przepięknego efektu końcowego. Dzięki ich pomysłowości powstałe wielkanocne jajka przybliżyły wszystkim nastrój nadchodzących  świąt.

Serdecznie zapraszam wszystkich do obejrzenia niesamowitych wielkanocnych jajek, które z pewnością pojawią się w niejednym wiosennym wazonie 🙂