Od początku grudnia w naszej szkole, mogliśmy poczuć świąteczny nastrój.

Czas oczekiwania na święta Bożego Narodzenia należy do najpiękniejszych w roku, dlatego szkoła emanowała świątecznymi ozdobami, radosną świąteczną muzyką na korytarzach oraz niecodziennymi przebraniami dzieci.

Tradycją szkoły są również coroczne spotkana opłatkowe oraz przedstawienia jasełkowe. W końcu po dwóch latach przerwy związanej z pandemią mogliśmy wszyscy spotkać się ponownie i zaprezentować zgromadzonym gościom talenty naszych dzieci. Zawarte w programie treści religijne przeplatane kolędami oraz pastorałkami wytworzyły niepowtarzalny nastrój. Tym razem na scenie pojawiły się dzieci z klas młodszych, które wprowadziły w cudowną atmosferę świąt Bożego Narodzenia grono pedagogiczne naszej szkoły, uczniów, pracowników, a także rodziców i zaproszonych gości: księdza proboszcza, podopiecznych Ośrodka Matka Boża Różańcowa, seniorów naszego osiedla oraz przedstawicieli władz lokalnych. Całości dopełniła piękna dekoracja, która przeniosła nas do stajenki w Betlejem.

Zapraszamy do galerii zdjęć.