Z okazji Mikołaja uczniowie klas I – III wzięli udział w kolejnych warsztatach kreatywnych pt. “Magiczna bombka”.

Wychowankowie po raz kolejny mieli do czynienia z  techniką decoupage.

Tym razem mieli przyjemność dekorowania tym sposobem styropianowej kuli. Każdy uczeń ponownie wcielił się w rolę małego artysty, rozwijając i pobudzając jednocześnie swoją wyobraźnię i kreatywność.

Praca małych artystów polegała na naniesieniu świątecznych elementów dekoracyjnych na styropianową kulę, pomalowaniu farbami akrylowymi, polakierowaniu i  posypaniu magicznym pyłem – brokatem.

Warsztatom towarzyszył  wesoły  i świąteczny nastrój zwłaszcza, że jedną z klas podczas pracy odwiedził Święty Mikołaj z Aniołkiem.

Dzieci pracowały z wielkim zaangażowaniem, co przyczyniło się do przepięknego efektu końcowego.

Dzięki ich pomysłowości bombki stały się magiczne i przybliżyły wszystkim nastrój nadchodzących  świąt.

Serdecznie zapraszam wszystkich do obejrzenia niesamowitych bombek, które z pewnością zawisną na niejednej choince 🙂